Menu

3kraft Noční stolek Teddy 3 zásuvky dub Artisan

2 515 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Noční stolek Teddy s třemi zásuvkami v provedení dub Artisan je elegantním a funkčním doplňkem pro vaši ložnici. S hliníkovou černou úchytkou a plastovými nohami v barvě úchytu přináší noční stolek moderní vzhled a praktické využití. Vyrobený... Celý popis

Informace o produktu 3kraft Noční stolek Teddy 3 zásuvky dub Artisan

Na níže uvedených eshopech se prodává 3kraft Noční stolek Teddy 3 zásuvky dub Artisan a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají 3kraft Noční stolek Teddy 3 zásuvky dub Artisan v akci?


2 515 Kč



Produkt 3kraft Noční stolek Teddy 3 zásuvky dub Artisan z kategorie Noční stolky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Houseland.cz za cenu 2 515 Kč.

Informace o 3kraft Noční stolek Teddy 3 zásuvky dub Artisan


Noční stolek Teddy s třemi zásuvkami v provedení dub Artisan je elegantním a funkčním doplňkem pro vaši ložnici. S hliníkovou černou úchytkou a plastovými nohami v barvě úchytu přináší noční stolek moderní vzhled a praktické využití. Vyrobený je z kvalitní dřevotřískové desky o tloušťce 1,6 cm, s hladkou hranou potaženou PVC. Noční stolek je nelakovaný, ale laminát desky je opatřen lehkým matným leskem, který dodává přírodní a organický vzhled. Celkové provedení stolku a právě efekt jemného lesku zvýrazňuje přírodní krásu dubu Artisan, a vytváří tak atmosféru pohodlí a klidu, která se pro ložnici hodí. Rozměry nočního stolku (výška 56,1 cm, šířka 50 cm a hloubka 38 cm), zajišťují dostatek úložného prostoru a kompaktní rozměry, proto se snadno začlenění do vaší ložnice. Plně výsuvný teleskopický výsuv umožňuje plynulé otevírání a zavírání zásuvek, což usnadňuje každodenní používání. Noční stolek Teddy s dubem Artisan je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spojení elegance, praktičnosti a příjemného designu ve své ložnici. Specifikace produktu: Moderní rustikální vzhled Příjemný dekor dub Artisan Plně výsuvné zásuvky Poznámka: Pokud byste si rádi zakoupili nábytek ve stejném stylu a vytvořili tak celou sestavu do ložnice, prozkoumejte celou sérii Teddy. Přikoupit můžete k nočnímu stolku třeba ještě komodu, skříň, nebo postel.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
2 515

Často kladené otázky k 3kraft Noční stolek Teddy 3 zásuvky dub Artisan


❓ Kolik stojí 3kraft Noční stolek Teddy 3 zásuvky dub Artisan?

Produkt 3kraft Noční stolek Teddy 3 zásuvky dub Artisan můžete zakoupit již od 2 515Kč v eshopu Houseland.cz

❓ Kde koupit 3kraft Noční stolek Teddy 3 zásuvky dub Artisan?

Produkt 3kraft Noční stolek Teddy 3 zásuvky dub Artisan si můžete zakoupit například v eshopu Houseland.cz

❓ Je 3kraft Noční stolek Teddy 3 zásuvky dub Artisan skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají 3kraft Noční stolek Teddy 3 zásuvky dub Artisan skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Houseland.cz


Vyhledávejte další noční stolky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší noční stolky.

Dále pro Vás máme nábytek ložnice stolky do ložnice noční stolky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky 3kraft?


Od značky 3kraft máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od 3kraft.