Menu

Casarredo Výklopná postel 90 CONCEPT PRO CP-06 šedá

18 830 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Široká výklopná postel 90 CONCEPT PRO CP-06 šedá. Známý kus nábytku v novém provedení Vám umožní dokonale zařídit menší ložnici nebo obývací, dětský či studentský pokoj. Se sklápěcí postelí Vás už nebude trápit malý prostor... Celý popis

Informace o produktu Casarredo Výklopná postel 90 CONCEPT PRO CP-06 šedá

Na níže uvedených eshopech se prodává Casarredo Výklopná postel 90 CONCEPT PRO CP-06 šedá a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Casarredo Výklopná postel 90 CONCEPT PRO CP-06 šedá v akci?


18 830 Kč



Produkt Casarredo Výklopná postel 90 CONCEPT PRO CP-06 šedá z kategorie Jednolůžkové si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Atan.cz za cenu 18 830 Kč.

Informace o Casarredo Výklopná postel 90 CONCEPT PRO CP-06 šedá


Široká výklopná postel 90 CONCEPT PRO CP-06 šedá. Známý kus nábytku v novém provedení Vám umožní dokonale zařídit menší ložnici nebo obývací, dětský či studentský pokoj. Se sklápěcí postelí Vás už nebude trápit malý prostor Vaší domácnosti. Díky stabilní konstrukci zaručuje pohodlný odpočinek. Bezpečnost je velmi důležitá a tak má naše sklápěcí postel mechanismus, kterým zablokujete postel proti samovolnému otevření. Při sklápění postele FUNKCE STOP zajistí bezpečné otevírání i zavírání. Tento výjimečný systém Vám umožní manipulaci pouze jedním prstem. Když je postel sklopená, vypadá jako běžná komoda. Vyklopením se vytáhne celá šířka postele. Rám je nutno přišroubovat ke zdi. Nosnost postele je do 250 kg. Rošt postele je v ceně, matrace není součástí, je potřeba ji dokoupit. Doporučujeme velikost 90 x 200 x výšku do 18 cm. Po sklopení postele vzniká prostor pod postelí o výšce 20,4 cm. Postel je vyrobena z kvalitního lamina s ABS hranou. Lamino je odolné proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysokým teplotám. Nabízíme v několika velikostech a barevných provedeních. Dodáváme v demontovaném stavu.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
18 830

Často kladené otázky k Casarredo Výklopná postel 90 CONCEPT PRO CP-06 šedá


❓ Kolik stojí Casarredo Výklopná postel 90 CONCEPT PRO CP-06 šedá?

Produkt Casarredo Výklopná postel 90 CONCEPT PRO CP-06 šedá můžete zakoupit již od 18 830Kč v eshopu Atan.cz

❓ Kde koupit Casarredo Výklopná postel 90 CONCEPT PRO CP-06 šedá?

Produkt Casarredo Výklopná postel 90 CONCEPT PRO CP-06 šedá si můžete zakoupit například v eshopu Atan.cz

❓ Je Casarredo Výklopná postel 90 CONCEPT PRO CP-06 šedá skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Casarredo Výklopná postel 90 CONCEPT PRO CP-06 šedá skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Atan.cz


Vyhledávejte další jednolůžkové podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší jednolůžkové.

Dále pro Vás máme nábytek postele jednolůžkové podle ceny


Hledáte další výrobky od značky casarredo?


Od značky casarredo máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od casarredo.