Menu

DUBERY Alpine 7 sluneční brýle, White Black / Black (GDB001C07)

649 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Profesionální kvalita brýlí značky DUBERY zejména v oblasti slunečních brýlí. Inovativním designem a vyspělou výrobní technologií stále poskytujeme špičkové sluneční brýle pro zákazníka. Dostupné různé barevné... Celý popis

Informace o produktu DUBERY Alpine 7 sluneční brýle, White Black / Black (GDB001C07)

Na níže uvedených eshopech se prodává DUBERY Alpine 7 sluneční brýle, White Black / Black (GDB001C07) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají DUBERY Alpine 7 sluneční brýle, White Black / Black (GDB001C07) v akci?


649 Kč



Produkt DUBERY Alpine 7 sluneční brýle, White Black / Black (GDB001C07) z kategorie Sluneční brýle si můžete zakoupit například v internetovém obchodě MobileGo.cz za cenu 649 Kč.

Informace o DUBERY Alpine 7 sluneční brýle, White Black / Black (GDB001C07)


Profesionální kvalita brýlí značky DUBERY zejména v oblasti slunečních brýlí. Inovativním designem a vyspělou výrobní technologií stále poskytujeme špičkové sluneční brýle pro zákazníka.

Dostupné různé barevné variace, které vyhovují osobním požadavkům, zároveň zajišťuje moderní módní doplněk. Vysoká odolnost a celodenní pohodlí z lehkého materiálu rámu.

Polarizované čočky vysoké kvality

Blokování světla, snížení vyzařování tepla, zlepšení barvy a kontrastu, odstranění škod způsobených silným slunečním zářením a obnovení přesnosti obrazu vám umožní vychutnat si jasnější vidění.

HD polarizovaná čočka, minimalizováno oslnění pomocí technologie, která vytváří nejlepší polarizované čočky. Obnovte přesnost objektu a nabídněte jasnější vizuální dojem.

UV ochranná čočka odfiltruje 100% UVA / UVB / UVC a škodlivého modrého světla až do 400 nm.

Balení obsahuje

Sluneční brýle
Čisticí utěrka
textilní pouzdro
Polarizovaná testovací karta

Tipy pro údržbu:

Své sluneční brýle nikdy nečistěte papírovými ručníky nebo oděvem, které mohou zanechat škrábance. Na jeho čištění používejte pouze čistou vodu a hadřík.
Nikdy nenechávejte své sluneční brýle pod předním oknem automobilu, zejména v létě. Dlouhodobé vystavení se teplotám podobným troubě uvnitř vozu může poškodit čočku.
Prosím, nedávejte si sluneční brýle do kabelky bez ochranného pouzdra. Protože uvnitř tašky se často nacházejí klíčové nebo jiné volné předměty, které mohou poškodit sluneční brýle.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
649

Často kladené otázky k DUBERY Alpine 7 sluneční brýle, White Black / Black (GDB001C07)


❓ Kolik stojí DUBERY Alpine 7 sluneční brýle, White Black / Black (GDB001C07)?

Produkt DUBERY Alpine 7 sluneční brýle, White Black / Black (GDB001C07) můžete zakoupit již od 649Kč v eshopu MobileGo.cz

❓ Kde koupit DUBERY Alpine 7 sluneční brýle, White Black / Black (GDB001C07)?

Produkt DUBERY Alpine 7 sluneční brýle, White Black / Black (GDB001C07) si můžete zakoupit například v eshopu MobileGo.cz

❓ Je DUBERY Alpine 7 sluneční brýle, White Black / Black (GDB001C07) skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají DUBERY Alpine 7 sluneční brýle, White Black / Black (GDB001C07) skladem. Podívat se můžete třeba na eshop MobileGo.cz


Vyhledávejte další sluneční brýle podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší sluneční brýle.

Dále pro Vás máme eureka.cz oblečení obuv a doplňky módní doplňky sluneční brýle a podle ceny


Hledáte další výrobky od značky dubery?


Od značky dubery máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od dubery.