Menu

Noční stolek Elos Left Light Mocha

849 Kč
1 090 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Noční stolek Elos Left Light Mocha je moderní a praktický doplněk do ložnice. Světlý odstín mocha působí elegantně a nadčasově, minimalistický design se snadno kombinuje s různými styly interiéru. Nabízí dostatek prostoru pro knihy,... Celý popis

Informace o produktu Noční stolek Elos Left Light Mocha

Na níže uvedených eshopech se prodává Noční stolek Elos Left Light Mocha a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Noční stolek Elos Left Light Mocha v akci?


849 Kč
1 090 Kč



Produkt Noční stolek Elos Left Light Mocha z kategorie Noční si můžete zakoupit například v internetovém obchodě InPostele.cz za cenu 849 Kč.

Informace o Noční stolek Elos Left Light Mocha


Noční stolek Elos Left Light Mocha je moderní a praktický doplněk do ložnice. Světlý odstín mocha působí elegantně a nadčasově, minimalistický design se snadno kombinuje s různými styly interiéru. Nabízí dostatek prostoru pro knihy, brýle či drobnosti díky praktické polici ve výšce 40 cm.Vyroben je z odolné melaminované dřevotřís­ky o tloušťce 18 mm, která zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Kompaktní rozměry umožňují jeho umístění i do menších ložnic.Parametry produktu materiál: melaminovaná dřevotříska tloušťka desky: 18 mm šířka: 25 cm výška: 60 cm hloubka: 27 cm výška police: 40 cm barva: světlá mocha

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
1 090

Často kladené otázky k Noční stolek Elos Left Light Mocha


❓ Kolik stojí Noční stolek Elos Left Light Mocha?

Produkt Noční stolek Elos Left Light Mocha můžete zakoupit již od 849Kč v eshopu InPostele.cz

❓ Kde koupit Noční stolek Elos Left Light Mocha?

Produkt Noční stolek Elos Left Light Mocha si můžete zakoupit například v eshopu InPostele.cz

❓ Je Noční stolek Elos Left Light Mocha skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Noční stolek Elos Left Light Mocha skladem. Podívat se můžete třeba na eshop InPostele.cz


Vyhledávejte další noční podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší noční.

Dále pro Vás máme bydlení a doplňky nábytek stoly a stolky konferenční stolky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky hanah home?


Od značky hanah home máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od hanah home.